Proč zvážit rozšíření portfolia o alternativní investice? Podcast s Radkem Novákem

V novém podcastu jsme chtěli otevřít téma alternativních investic. Právě proto jsme si pozvali člena naší investiční komise Portu Gallery, Radka Nováka. Radek se ve světě alternativních investic, zejména filatelii, pohybuje již spousty let, a proto jsme se ho rozhodli vyzpovídat. Jak začít investovat do alternativ, jaká je historie, jak si vybrat ten správný předmět a jak se dívá na trendy a NFT?

Podcast si můžete poslechnout zde:

Radek Novák Portu Gallery

Radek Novák sbíral známky už od útlého věku v Humpolci, odkud pochází. Tuto ranou zálibu nicméně přerušilo dospívání a změna priorit, které zájem o filatelii oddálily. Ke sbírání a hlavně investování do alternativních investic se vrátil až ve věku kolem 25 let. Začátek byl ovšem složitý, protože na českém trhu byly velice těžko dohledatelné informace, ze kterých by se dalo uceleně vzdělávat. Začal se tedy vzdělávat na vlastní triko a shromažďovat informace, které následně přetavil do své vlastní knihy těšící se velké oblibě.

Radek Novák Portu Gallery

Poštovní známky

Tel: +420 608 386 845

Email: radek@postovni-znamky.euNázory vyjádřené na tomto webu jsou výhradně názory autora s jeho soukromou kapacitou. Nikdo nesmí jednat na základě jakéhokoli stanoviska nebo informací na tomto webu bez konzultace kvalifikovaného odborného poradce. Autor nemůže přijmout žádnou odpovědnost za ztrátu způsobenou jakékoli osobě nebo právnické osobě jednající na základě, nebo odkazující se na jednání na základě četby informací na těchto webových stránkách.

Pole označené * jsou povinnné
Copyright © Radek Novak

Hledat

www.postovni-znamky.eu

  • Radek Novák
  • radek.austria@gmail.com
  • +420 608 386 845